30 stycznia 2017

Pracownia lodów

Ratunek w chwilach kryzysu, moment zapomnienia lub miły akcent w gonitwie codziennych obowiązków. Niezależnie od tego, jak usprawiedliwimy swój zakup porcji lodów, jedno pozostaje pewne – naturalne smakołyki od GRAMY uwodzą, i to z nadzwyczajnym powodzeniem. Oto trzy powody, dla których warto się na nie skusić!

1. Wierzymy, że naturalnie oznacza pysznie

Zapomnij o sklepowych cudakach i lodach, które twój ulubiony deser przypominają jedynie z nazwy. Pracownia GRAMY powraca do starych, sprawdzonych receptur, gdzie królują pełnowartościowe produkty, a efekt końcowy uświetniają starannie wyselekcjonowane dodatki. Aromatyczna wanilia? Jak najbardziej. Kruche ciastka Oreo? Proszę bardzo! U nas nie ma miejsca na półśrodki – w końcu prawdziwie czekoladowe lody mogą zachwycić jedynie w przypadku użycia prawdziwej czekolady… której im więcej, tym lepiej!

2. Stawiamy na smak

Lody GRAMY powstały z uwielbienia dla smaku. Domowe przepisy, powrót do wysokiej jakości produktów i szczypta innowacyjnego podejścia – bo w końcu kto powiedział, że dobrze znane propozycje nie zasługują na odrobinę odświeżenia? Miksujemy klasykę z topowymi słodyczami, bawimy się przyprawami i tworzymy oryginalne, owocowe sorbety. Ograniczenia? Owszem, ale tylko w granicach (wybornego) smaku!

3. Kochamy to robić

Sekret idealnych lodów? Wysokiej jakości produkty i hektolitry miłości! Pracownia GRAMY to ludzie z pasją, dla których tworzenie nowych kombinacji smakowych to prawdziwe wyzwanie i życiowa misja. Dbamy o ciekawe połączenia oraz stale podkręcamy klasykę – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Wyjątkowy smak GRAMY znajdziesz w naszej kawiarni Fastcoffe. Gwarantujemy codziennie nowe kombinacje oraz porcje, którym sprostają tylko największe łasuchy. To jak – widzimy się na kawie i lodach?

Aktualności
close
PromenadaPromenadaPromenada